Herb Murowanej Gośliny
Półmaraton Weteranów
MENU
Półmaraton > Historia > 2007 r. > Galeria >
Start
Program
Regulamin
Zgłoszenie
Kontakt
Sponsorzy
Jak dojechać?
Trasa
Wyniki
Galeria
Historia
– 2011
– 2010
– 2007
– 2006
– 2005
– 2004
– 2003
– 2001
– 2000
– "25 lat biegów..."
– Ciekawostki
– Dlaczego biegają?
Pamiątki
Objazdy
BIEG REKREACYJNY 
Facebook
Murowana Goślina 
Certyfikat jakości Kameralna impreza 2010

SPECJALNE WYRÓŻNIENIA 2006

Książka 25 lat biegów w Murowanej Goślinie

 

XXVI Gośliński Mały Maraton Weteranów
XI Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie


Lista startowa

kolejność wg numerów startowych | kolejność wg nazwisk zawodników

Kolejność wg numerów startowych
Nr startowy Nazwisko Imię Klub/Miejscowość Rok ur. Kategoria
1 SMOLIK Katarzyna entre.pl Team Magdalenka 1972 K-35
2 LISZEWSKI Zygmunt MARATOŃCZYK TEAM Szczecin 1950 M-55
3 KASPRZYK Ludwik Ostrzeszewo 1958 M-45
4 NIEMIR Aleksander Poznań 1965 M-40
5 GRZYWCZAK Wiesław KB GEPARD Murowana Goślina 1956 M-50
6 ŻABICKI Marek KB GEPARD Murowana Goślina 1959 M-45
7 BANASIAK Alicja BESKIDEK Bielsko-Biała 1952 K-50
8 DZIKOWSKI Ryszard Murowana Goślina 1959 M-45
9 ROSIŃSKA Janina AZS Łódź 1936 K-70
10 ŁOPATKA Kazimierz FORMA Wodzisław Śl. 1935 M-70
11 KAZIBUT Zdzisław SECURITAS Poznań 1952 M-50
12 JASEK Tadeusz Radziechowy 1951 M-55
13 JANICZEK Tadeusz TKKF MOSIR Czeladź 1940 M-65
14 POLICHT Ireneusz LW Bogdanka Maratończyk Łęczna 1939 M-65
15 MICHOWSKI Marian WKB PIAST Wrocław 1939 M-65
16 TOMCZAK Irma WKB PIAST Wrocław 1936 K-70
17 TOMCZAK Cezary WKB PIAST Wrocław 1939 M-65
18 PILARZ MAŁKIEWICZ Danuta WKB PIAST Wrocław 1964 K-40
19 SIEMASZKO Jerzy ITAKA Opole 1962 M-45
20 KOROL Krzysztof NG ENGINEERING Wrocław 1959 M-45
21 LIBAN Zygfryd Tczew 1943 M-60
22 PIETRZAK Maria Bydgoszcz 1942 K-65
23 PLATA Tadeusz MARATOŃCZYK TEAM Szczecin 1951 M-55
24 GAWRYŚ Czesław MKS POGOŃ Duszniki Zdr. 1947 M-60
25 WASILIEW Christo START PUŁASKI Warka 1952 M-50
26 MIKOŁAJCZYK Marta START PUŁASKI Warka 1948 K-55
27 WIESE Grzegorz Koronowo 1961 M-45
28 STADNICZUK Michał KB ZRYW Namysłów 1930 M-75
29 LIPIŃSKI Krzysztof KB MANIAC Poznań 1962 M-40
30 STOLAREK Marianna WKB PIAST Wrocław 1943 K-60
31 TREFON Emanuel TKKF Piekary Śl. 1941 M-65
32 TOMECKI Jerzy CHROMIK Mysłowice 1941 M-65
33 PARUSIŃSKI Marian Pom. Klub Wet. LA Gdańsk 1922 M-80
34 CZYŻ Grzegorz AUTOMATYKA Tarnów 1967 M-40
35 CICHOŃCZUK Antoni WKS FLOTA Gdynia 1949 M-55
36 KINASTOWSKI Piotr MALTA Poznań 1944 M-60
37 SOBCZAK Janusz MALTA Poznań 1960 M-45
38 JANOWIAK Roman KB GEPARD Murowana Goślina 1949 M-55
39 MUSIAŁ Andrzej Poznań 1959 M-45
40 BROMBEREK Mirosława Murowana Goślina 1964 K-40
41 BROMBEREK Roman KB GEPARD Murowana Goślina 1959 M-45
42 KUCZYŃSKI Piotr Poznań 1956 M-50
43 GŁOWIŃSKI Bogusław LUKS MGOKSiR Korfantów 1964 M-40
44 FLEGIERT Ewa LUKS MGOKSiR Korfantów 1965 K-40
45 HAJDUK Elżbieta Władysławowo 1965 K-40
46 HAJDUK Ireneusz www.biegajznami.plWładysławowo 1969 M-35
47 DOMAŃSKI Jacek WKB META Lubliniec 1941 M-65
48 NOWICKI Marian TKKF Warszawa Piaski 1944 M-60
49 ETZEL Jerzy Poznań 1944 M-60
50 WIECZOREK Dariusz KB PIMAR Legionowo 1969 M-35
51 LEWANDOWSKKI Zenon KB TKKF PROMYK Ciechanów 1952 M-50
52 KRZYSZTOŃ Wojciech KB GEPARD Murowana Goślina 1955 M-50
53 KUCIEJCZYK Henryk SP Szydłowo 1959 M-45
54 OPAŁA Jan KB im. P. Sękowskiego Płońsk 1950 M-55
55 DZIĘGIELEWSKI Marek KB im. P. Sękowskiego Płońsk 1962 M-40
56 PRZYBYŁKIEWICZ Roman KB TKKF PROMYK Ciechanów 1960 M-45
57 GIL Barbara Sierpc 1946 K-60
58 ŻELICHOWSKI Marek Sosnowiec 1958 M-45
59 DYRDA Władysław PIAST SKOK Tychy 1947 M-60
60 LASOTA Irena Wałcz 1951 K-55
61 LASOTA Mirosław Wałcz 1953 M-50
62 ZIEGLER Georg MKŻ Żnin 1951 M-55
63 SKUPIEŃ Konrad Łódź 1972 M-35
64 GRZYBAŁA Andrzej KRB EKO Łomża 1953 M-50
65 ŻUKOWSKI Piotr Św. Marta Dw. Centr. PKP Wawa 1955 M-50
66 MAŃKOWSKI Dariusz UMiG Jastrowie 1966 M-40
67 CHRUŚCICKI Jarosław Murowana Goślina 1969 M-35
68 REITER Eugeniusz MALTA Poznań 1947 M-55
69 AUGUSTYN Katarzyna Poznań 1967 K-35
70 ZALEWSKI Andrzej Poznań 1963 M-40
71 DRYGAS Piotr Poznań 1963 M-40
72 STODOLSKI Tomasz KS MARATON Ostrów Wlkp. 1956 M-50
73 BARTKOWIAK Dariusz KS MARATON Ostrów Wlkp. 1965 M-40
74 SZCZYPKOWSKI Hieronim KS MARATON Ostrów Wlkp. 1959 M-45
75 ADAMUS Radosław KS MARATON Ostrów Wlkp. 1965 M-40
76 SALITA Lech ALTOM Gniezno 1960 M-45
77 PRYMAKOWSKA Barbara SOKÓŁ Tarnów 1943 K-60
78 FILIPIAK Urszula MALTA Poznań 1963 K-40
79 CZACZYK Remigiusz ALTOM Gniezno 1956 M-50
80 POŁCZYŃSKI Jerzy STOMIL Poznań 1942 M-65
81 BRANDENBURG Józef Poczta Polska Dopiewo 1955 M-50
82 KUSY Ryszard ALTOM Gniezno 1957 M-50
83 BARTKOWIAK Ryszard TKKF PIAST Poznań 1947 M-55
84 BŁASZCZYK Jarosław Poznań 1972 M-35
85 SOWIŹRAŁ Zdzisław ENION Tarnów 1936 M-70
86 KĘDZIORA Jan Poznań 1957 M-45
87 CZERNIAK Henryk KB MARATOŃCZYK Kołaczkowo 1948 M-55
88 CZERNIAK Elżbieta KB MARATOŃCZYK Kołaczkowo 1954 K-50
89 TOMASZEWSKI Krzysztof CROSS Turek 1967 M-40
90 GRZEGOREK Janusz Września 1961 M-45
91 ŁABUZ Ewa WKB PIAST Wrocław 1955 K-50
92 ŁABUZ Marek WKB PIAST Wrocław 1956 M-50
93 SZYMAŃSKI Dariusz Kleczew 1967 M-40
94 RADZIEJEWSKI Zenon Września 1961 M-45
95 FUS Jan WKB PIAST Wrocław 1941 M-65
96 RUTKOWSKI Tadeusz MALTA Poznań 1946 M-60
97 LUDWICZAK Arleta ALTOM Gniezno 1970 K-35
98 TOMCZAK Zbigniew Gniezno 1954 M-50
99 JANUCHOWSKI Henryk Gniezno 1960 M-45
100 WALEWSKI Przemysław MALTA Poznań 1967 M-40
101 MANISZEWSKI Zbigniew www.biegajznami.pl Unisław 1955 M-50
102 GRONOSTAJ Eugeniusz MKS PAULINUM Jelenia Góra 1948 M-55
103 WOJTASIK Kazimierz MKS PAULINUM Jelenia Góra 1942 M-65
104 KRAJEWSKI Witold Kembla Joggers Australia 1949 M-55
105 MIELCAREK Zdzisław TKKF ORZEŁ Bydgoszcz 1935 M-70
106 SIKORA Antoni KB Żnin 1949 M-55
107 GADZIŃSKA Krystyna WKB PIAST Wrocław 1964 K-40
108 GADZIŃSKI Marek WKB PIAST Wrocław 1962 M-40
109 KUŹMA Wiesław WKB PIAST Wrocław 1962 M-45
110 TOMCZAK Wiesława WKB PIAST Wrocław 1961 K-45
111 TOMCZAK Henryk WKB PIAST Wrocław 1962 M-45
112 LEŚNIEWSKI Kazimierz Włocławek 1942 M-65
113 HURYSZ Dariusz KB MANIAC Poznań 1964 M-40
114 KUBIAK Włodzimierz KB MANIAC Poznań 1953 M-50
115 BARANIECKI Zbigniew KB MANIAC Poznań 1958 M-45
116 KONIECZKA Marek KB MANIAC Poznań 1960 M-45
117 PRZYMUSIŃSKI Piotr Poznań 1954 M-50
118 GÓRNA Krystyna Poznań 1954 K-50
119 GÓRNY Marek Poznań 1955 M-50
120 BESTRZYŃSKA Joanna KB MANIAC Poznań 1971 K-35
121 CHEŁMICKI Jan Poznań 1955 M-50
122 OSTOJA Artur KB MANIAC Poznań 1965 M-40
123 KĘDZIORA Robert Puszczykowo 1968 M-35
124 JABŁOŃSKI Andrzej TKKF RELAKS Kalisz 1936 M-70
125 RZEPECKI Robert KTS SUPERMARATON Kalisz 1963 M-40
126 CHWIROT Kazimierz KM Lwówek Wlkp. 1971 M-35
127 HOJAN Krzysztof Pniewy 1960 M-45
128 CHEŁKOWSKI Tomasz KM Lwówek Wlkp. 1964 M-40
129 LISEK Mieczysław KM Lwówek Wlkp. 1959 M-45
130 SZEWCZYK Marek ŻURAWINIEC Poznań 1955 M-50
131 KONIECZNY Jacek EURO POWER Kubaczyn 1959 M-45
132 ANDRZEJEWSKI Janusz SB MSICS Potasze 1952 M-55
133 ŚLIWKA Marek Poznań 1955 M-50
134 MATUSIK Janusz Tuczno 1955 M-50
135 KOWALCZUK Grzegorz Zespół Szkół w Tucznie 1967 M-35
136 ŚWIĄTEK Ziemowit Owińska 1972 M-35
137 STRÓGAREK Waldemar MZK Piła 1971 M-35
138 DRĄSZKIEWICZ Damian KB MANIAC Poznań 1968 M-35
139 SIEK Henryk MALTA Poznań 1931 M-75
140 KASPERSKI Sławomir Poznań 1965 M-40
141 WOJCIECHOWSKI Stanisław BIEGAMOS Leszno 1952 M-50
142 RADTKE Jarosław Czerwonak 1963 M-40
143 GORCZYCA Jacek KLUB GRUBEGO BIEGACZA Poznań 1971 M-35
144 PIDUCH Jan MALTA Poznań 1949 M-55
145 DZIURLA Adam NIVEA Poznań 1958 M-45
146 MELIŃSKI Andrzej Poznań 1948 M-55
147 PAWLAK Artur Tulce 1968 M-35
148 STAŃCZAK Janusz MALTA Poznań 1960 M-45
149 KOŚCIŃSKI Tomasz Poznań 1952 M-55
150 RADOMSKI Dariusz Poznań 1955 M-50
151 BARANOWSKI Jarosław MALTA Poznań 1955 M-50
152 CZUCHWICKI Wacław Zbąszyń 1958 M-45
153 NOWAK Krzysztof ULKS TRIATHLON Lubin 1947 M-60
154 JÓZEFOWICZ Maciej Koziegłowy 1970 M-35
155 BĄK Robert KB MANIAC Poznań 1969 M-35
156 STAWIARZ January Poznań 1953 M-50
157 ZIEMKOWSKI Paweł KB MANIAC Poznań 1955 M-50
158 PAŃCZAK Maria Koalicja Polska Poznań 1939 K-65
159 GAWENDA Tomasz Poznań 1970 M-35
160 WĘGLEWSKI Krzysztof PPZ Trzemeszno 1961 M-45
161 WALCZAK Marek Poznań 1967 M-40
162 JAKUBIAK Krzysztof MALTA Poznań 1954 M-50
163 SAWICKI Eligiusz Złotów 1963 M-40
164 STANKIEWICZ Iwona WKB PIAST Wrocław 1959 K-45
165 STANKIEWICZ Antoni WKB PIAST Wrocław 1958 M-45
166 JAKUBIAK Marek MALTA Poznań 1956 M-50
167 PŁACZEK Piotr MALTA Poznań 1962 M-40
168 JĘSIEK Aleksander MARATON Leszno 1961 M-45
169 ZAWORSKI Jacek TKKF MPK Poznań 1965 M-40
170 SOBIEGRAJ Jerzy MALTA Poznań 1949 M-55
171 GULIŃSKI Grzegorz Dobrzelin 1958 M-45
172 GOSZCZYCKI Witold Łowicz 1967 M-40
173 DAŁEK Jan Żychlin 1946 M-60
174 REMBOWSKI Jacek Łowicz 1946 M-60
175 PAWLAK Sławomir PERFECT Tarnowo Podgórne 1963 M-40
176 BISKUPSKI Kazimierz ALTOM Gniezno 1956 M-50
177 NABRZYSKI Jarosław KB MANIAC Poznań 1968 M-35
178 STANKIEWICZ Paweł KB MANIAC Poznań 1966 M-40
179 GOŁĘBIEWSKI Edward TKKF PŁOMIEŃ Pobiedziska 1950 M-55
180 BRZOZOWSKI Andrzej GB 42,195 Inspiracje Dębno 1961 M-45
181 HADULA Krzysztof Poznań 1954 M-50
182 SEREDNICKI Andrzej ŻURAWINIEC Poznań 1956 M-50
183 TATERSKI Paweł Śrem 1964 M-40
184 WOŹNIAK Marek FLORIAN Chojnice 1961 M-45
185 KUBIAK Małgorzata Inowrocław 1962 K-45
186 BARTKOWIAK Grzegorz Poznań 1963 M-40
187 JAŚKOWIAK Leszek TKKF PIAST Poznań 1956 M-50
188 KĄPIŃSKI Sławomir BOP TKKF Płock 1966 M-40
189 SKOWYRA Piotr PERFECT Poznań 1956 M-50
190 ROPIAK Ryszard KURPIE Myszyniec 1944 M-60
191 PIETRZAK Roman Murowana Goślina 1963 M-40
192 KRZYŚCIN Andrzej ALTOM Gniezno 1967 M-35
193 ZDANOWSKI Marian Poznań 1956 M-50
194 SMOLIŃSKI Michał OSIR Tarnowo Podgórne 1959 M-45
195 STACHOWIAK Jacek KB MANIAC Poznań 1963 M-40
196 GRZESZCZUK Jacek Poznań 1966 M-40
197 KOMOROWSKI Stefan Poznań 1950 M-55
198 GRAMOWSKI Mariusz Poznań 1961 M-45
199 BUGAJNY Paweł Łopuchowo 1963 M-40
200 ZIELIŃSKI Roman Toruń 1954 M-50
201 LAMPARSKA Mariola LKS START Brzozówka 1958 K-45
202 MAJEWSKI Jan LKS START Brzozówka 1945 M-60
203 WAJNOR Waldemar AKUNA POLSKA Poznań 1959 M-45
204 JEZIERSKI Grzegorz KB MANIAC Poznań 1964 M-40
205 MACZUGOWSKI Janusz OLDBOYS Kamienna Góra 1944 M-60
206 WITT Henryk LKS Brzozówka 1941 M-65
207 ŁUKASZEWSKI Tomasz KB MANIAC Poznań 1959 M-45
208 MAJEWSKA Małgorzata Poznań 1956 K-50
209 KANDULSKI Andrzej Poznań 1953 M-50
210 KWIEK Radosław Poznań 1968 M-35
211 MOZOŁA Wiesław TKKF MPK Poznań 1957 M-45

* * * * *

Kolejność wg nazwisk zawodników
Nazwisko Imię Nr startowy Klub/Miejscowość Rok ur. Kategoria
ADAMUS Radosław 75 KS MARATON Ostrów Wlkp. 1965 M-40
ANDRZEJEWSKI Janusz 132 SB MSICS Potasze 1952 M-55
AUGUSTYN Katarzyna 69 Poznań 1967 K-35
BANASIAK Alicja 7 BESKIDEK Bielsko-Biała 1952 K-50
BARANIECKI Zbigniew 115 KB MANIAC Poznań 1958 M-45
BARANOWSKI Jarosław 151 MALTA Poznań 1955 M-50
BARTKOWIAK Dariusz 73 KS MARATON Ostrów Wlkp. 1965 M-40
BARTKOWIAK Grzegorz 186 Poznań 1963 M-40
BARTKOWIAK Ryszard 83 TKKF PIAST Poznań 1947 M-55
BĄK Robert 155 KB MANIAC Poznań 1969 M-35
BESTRZYŃSKA Joanna 120 KB MANIAC Poznań 1971 K-35
BISKUPSKI Kazimierz 176 ALTOM Gniezno 1956 M-50
BŁASZCZYK Jarosław 84 Poznań 1972 M-35
BRANDENBURG Józef 81 Poczta Polska Dopiewo 1955 M-50
BROMBEREK Mirosława 40 Murowana Goślina 1964 K-40
BROMBEREK Roman 41 KB GEPARD Murowana Goślina 1959 M-45
BRZOZOWSKI Andrzej 180 GB 42,195 Inspiracje Dębno 1961 M-45
BUGAJNY Paweł 199 Łopuchowo 1963 M-40
CHEŁKOWSKI Tomasz 128 KM Lwówek Wlkp. 1964 M-40
CHEŁMICKI Jan 121 Poznań 1955 M-50
CHRUŚCICKI Jarosław 67 Murowana Goślina 1969 M-35
CHWIROT Kazimierz 126 KM Lwówek Wlkp. 1971 M-35
CICHOŃCZUK Antoni 35 WKS FLOTA Gdynia 1949 M-55
CZACZYK Remigiusz 79 ALTOM Gniezno 1956 M-50
CZERNIAK Elżbieta 88 KB MARATOŃCZYK Kołaczkowo 1954 K-50
CZERNIAK Henryk 87 KB MARATOŃCZYK Kołaczkowo 1948 M-55
CZUCHWICKI Wacław 152 Zbąszyń 1958 M-45
CZYŻ Grzegorz 34 AUTOMATYKA Tarnów 1967 M-40
DAŁEK Jan 173 Żychlin 1946 M-60
DOMAŃSKI Jacek 47 WKB META Lubliniec 1941 M-65
DRĄSZKIEWICZ Damian 138 KB MANIAC Poznań 1968 M-35
DRYGAS Piotr 71 Poznań 1963 M-40
DYRDA Władysław 59 PIAST SKOK Tychy 1947 M-60
DZIĘGIELEWSKI Marek 55 KB im. P. Sękowskiego Płońsk 1962 M-40
DZIKOWSKI Ryszard 8 Murowana Goślina 1959 M-45
DZIURLA Adam 145 NIVEA Poznań 1958 M-45
ETZEL Jerzy 49 Poznań 1944 M-60
FILIPIAK Urszula 78 MALTA Poznań 1963 K-40
FLEGIERT Ewa 44 LUKS MGOKSiR Korfantów 1965 K-40
FUS Jan 95 WKB PIAST Wrocław 1941 M-65
GADZIŃSKA Krystyna 107 WKB PIAST Wrocław 1964 K-40
GADZIŃSKI Marek 108 WKB PIAST Wrocław 1962 M-40
GAWENDA Tomasz 159 Poznań 1970 M-35
GAWRYŚ Czesław 24 MKS POGOŃ Duszniki Zdr. 1947 M-60
GIL Barbara 57 Sierpc 1946 K-60
GŁOWIŃSKI Bogusław 43 LUKS MGOKSiR Korfantów 1964 M-40
GOŁĘBIEWSKI Edward 179 TKKF PŁOMIEŃ Pobiedziska 1950 M-55
GORCZYCA Jacek 143 KLUB GRUBEGO BIEGACZA Poznań 1971 M-35
GOSZCZYCKI Witold 172 Łowicz 1967 M-40
GÓRNA Krystyna 118 Poznań 1954 K-50
GÓRNY Marek 119 Poznań 1955 M-50
GRAMOWSKI Mariusz 198 Poznań 1961 M-45
GRONOSTAJ Eugeniusz 102 MKS PAULINUM Jelenia Góra 1948 M-55
GRZEGOREK Janusz 90 Września 1961 M-45
GRZESZCZUK Jacek 196 Poznań 1966 M-40
GRZYBAŁA Andrzej 64 KRB EKO Łomża 1953 M-50
GRZYWCZAK Wiesław 5 KB GEPARD Murowana Goślina 1956 M-50
GULIŃSKI Grzegorz 171 Dobrzelin 1958 M-45
HADULA Krzysztof 181 Poznań 1954 M-50
HAJDUK Elżbieta 45 Władysławowo 1965 K-40
HAJDUK Ireneusz 46 www.biegajznami.plWładysławowo 1969 M-35
HOJAN Krzysztof 127 Pniewy 1960 M-45
HURYSZ Dariusz 113 KB MANIAC Poznań 1964 M-40
JABŁOŃSKI Andrzej 124 TKKF RELAKS Kalisz 1936 M-70
JAKUBIAK Krzysztof 162 MALTA Poznań 1954 M-50
JAKUBIAK Marek 166 MALTA Poznań 1956 M-50
JANICZEK Tadeusz 13 TKKF MOSIR Czeladź 1940 M-65
JANOWIAK Roman 38 KB GEPARD Murowana Goślina 1949 M-55
JANUCHOWSKI Henryk 99 Gniezno 1960 M-45
JASEK Tadeusz 12 Radziechowy 1951 M-55
JAŚKOWIAK Leszek 187 TKKF PIAST Poznań 1956 M-50
JEZIERSKI Grzegorz 204 KB MANIAC Poznań 1964 M-40
JĘSIEK Aleksander 168 MARATON Leszno 1961 M-45
JÓZEFOWICZ Maciej 154 Koziegłowy 1970 M-35
KANDULSKI Andrzej 209 Poznań 1953 M-50
KASPERSKI Sławomir 140 Poznań 1965 M-40
KASPRZYK Ludwik 3 Ostrzeszewo 1958 M-45
KAZIBUT Zdzisław 11 SECURITAS Poznań 1952 M-50
KĄPIŃSKI Sławomir 188 BOP TKKF Płock 1966 M-40
KĘDZIORA Jan 86 Poznań 1957 M-45
KĘDZIORA Robert 123 Puszczykowo 1968 M-35
KINASTOWSKI Piotr 36 MALTA Poznań 1944 M-60
KOMOROWSKI Stefan 197 Poznań 1950 M-55
KONIECZKA Marek 116 KB MANIAC Poznań 1960 M-45
KONIECZNY Jacek 131 EURO POWER Kubaczyn 1959 M-45
KOROL Krzysztof 20 NG ENGINEERING Wrocław 1959 M-45
KOŚCIŃSKI Tomasz 149 Poznań 1952 M-55
KOWALCZUK Grzegorz 135 Zespół Szkół w Tucznie 1967 M-35
KRAJEWSKI Witold 104 Kembla Joggers Australia 1949 M-55
KRZYSZTOŃ Wojciech 52 KB GEPARD Murowana Goślina 1955 M-50
KRZYŚCIN Andrzej 192 ALTOM Gniezno 1967 M-35
KUBIAK Małgorzata 185 Inowrocław 1962 K-45
KUBIAK Włodzimierz 114 KB MANIAC Poznań 1953 M-50
KUCIEJCZYK Henryk 53 SP Szydłowo 1959 M-45
KUCZYŃSKI Piotr 42 Poznań 1956 M-50
KUSY Ryszard 82 ALTOM Gniezno 1957 M-50
KUŹMA Wiesław 109 WKB PIAST Wrocław 1962 M-45
KWIEK Radosław 210 Poznań 1968 M-35
LAMPARSKA Mariola 201 LKS START Brzozówka 1958 K-45
LASOTA Irena 60 Wałcz 1951 K-55
LASOTA Mirosław 61 Wałcz 1953 M-50
LEŚNIEWSKI Kazimierz 112 Włocławek 1942 M-65
LEWANDOWSKKI Zenon 51 KB TKKF PROMYK Ciechanów 1952 M-50
LIBAN Zygfryd 21 Tczew 1943 M-60
LIPIŃSKI Krzysztof 29 KB MANIAC Poznań 1962 M-40
LISEK Mieczysław 129 KM Lwówek Wlkp. 1959 M-45
LISZEWSKI Zygmunt 2 MARATOŃCZYK TEAM Szczecin 1950 M-55
LUDWICZAK Arleta 97 ALTOM Gniezno 1970 K-35
ŁABUZ Ewa 91 WKB PIAST Wrocław 1955 K-50
ŁABUZ Marek 92 WKB PIAST Wrocław 1956 M-50
ŁOPATKA Kazimierz 10 FORMA Wodzisław Śl. 1935 M-70
ŁUKASZEWSKI Tomasz 207 KB MANIAC Poznań 1959 M-45
MACZUGOWSKI Janusz 205 OLDBOYS Kamienna Góra 1944 M-60
MAJEWSKA Małgorzata 208 Poznań 1956 K-50
MAJEWSKI Jan 202 LKS START Brzozówka 1945 M-60
MANISZEWSKI Zbigniew 101 www.biegajznami.pl Unisław 1955 M-50
MAŃKOWSKI Dariusz 66 UMiG Jastrowie 1966 M-40
MATUSIK Janusz 134 Tuczno 1955 M-50
MELIŃSKI Andrzej 146 Poznań 1948 M-55
MICHOWSKI Marian 15 WKB PIAST Wrocław 1939 M-65
MIELCAREK Zdzisław 105 TKKF ORZEŁ Bydgoszcz 1935 M-70
MIKOŁAJCZYK Marta 26 START PUŁASKI Warka 1948 K-55
MOZOŁA Wiesław 211 TKKF MPK Poznań 1957 M-45
MUSIAŁ Andrzej 39 Poznań 1959 M-45
NABRZYSKI Jarosław 177 KB MANIAC Poznań 1968 M-35
NIEMIR Aleksander 4 Poznań 1965 M-40
NOWAK Krzysztof 153 ULKS TRIATHLON Lubin 1947 M-60
NOWICKI Marian 48 TKKF Warszawa Piaski 1944 M-60
OPAŁA Jan 54 KB im. P. Sękowskiego Płońsk 1950 M-55
OSTOJA Artur 122 KB MANIAC Poznań 1965 M-40
PAŃCZAK Maria 158 Koalicja Polska Poznań 1939 K-65
PARUSIŃSKI Marian 33 Pom. Klub Wet. LA Gdańsk 1922 M-80
PAWLAK Artur 147 Tulce 1968 M-35
PAWLAK Sławomir 175 PERFECT Tarnowo Podgórne 1963 M-40
PIDUCH Jan 144 MALTA Poznań 1949 M-55
PIETRZAK Maria 22 Bydgoszcz 1942 K-65
PIETRZAK Roman 191 Murowana Goślina 1963 M-40
PILARZ MAŁKIEWICZ Danuta 18 WKB PIAST Wrocław 1964 K-40
PLATA Tadeusz 23 MARATOŃCZYK TEAM Szczecin 1951 M-55
PŁACZEK Piotr 167 MALTA Poznań 1962 M-40
POLICHT Ireneusz 14 LW Bogdanka Maratończyk Łęczna 1939 M-65
POŁCZYŃSKI Jerzy 80 STOMIL Poznań 1942 M-65
PRYMAKOWSKA Barbara 77 SOKÓŁ Tarnów 1943 K-60
PRZYBYŁKIEWICZ Roman 56 KB TKKF PROMYK Ciechanów 1960 M-45
PRZYMUSIŃSKI Piotr 117 Poznań 1954 M-50
RADOMSKI Dariusz 150 Poznań 1955 M-50
RADTKE Jarosław 142 Czerwonak 1963 M-40
RADZIEJEWSKI Zenon 94 Września 1961 M-45
REITER Eugeniusz 68 MALTA Poznań 1947 M-55
REMBOWSKI Jacek 174 Łowicz 1946 M-60
ROPIAK Ryszard 190 KURPIE Myszyniec 1944 M-60
ROSIŃSKA Janina 9 AZS Łódź 1936 K-70
RUTKOWSKI Tadeusz 96 MALTA Poznań 1946 M-60
RZEPECKI Robert 125 KTS SUPERMARATON Kalisz 1963 M-40
SALITA Lech 76 ALTOM Gniezno 1960 M-45
SAWICKI Eligiusz 163 Złotów 1963 M-40
SEREDNICKI Andrzej 182 ŻURAWINIEC Poznań 1956 M-50
SIEK Henryk 139 MALTA Poznań 1931 M-75
SIEMASZKO Jerzy 19 ITAKA Opole 1962 M-45
SIKORA Antoni 106 KB Żnin 1949 M-55
SKOWYRA Piotr 189 PERFECT Poznań 1956 M-50
SKUPIEŃ Konrad 63 Łódź 1972 M-35
SMOLIK Katarzyna 1 entre.pl Team Magdalenka 1972 K-35
SMOLIŃSKI Michał 194 OSIR Tarnowo Podgórne 1959 M-45
SOBCZAK Janusz 37 MALTA Poznań 1960 M-45
SOBIEGRAJ Jerzy 170 MALTA Poznań 1949 M-55
SOWIŹRAŁ Zdzisław 85 ENION Tarnów 1936 M-70
STACHOWIAK Jacek 195 KB MANIAC Poznań 1963 M-40
STADNICZUK Michał 28 KB ZRYW Namysłów 1930 M-75
STANKIEWICZ Antoni 165 WKB PIAST Wrocław 1958 M-45
STANKIEWICZ Iwona 164 WKB PIAST Wrocław 1959 K-45
STANKIEWICZ Paweł 178 KB MANIAC Poznań 1966 M-40
STAŃCZAK Janusz 148 MALTA Poznań 1960 M-45
STAWIARZ January 156 Poznań 1953 M-50
STODOLSKI Tomasz 72 KS MARATON Ostrów Wlkp. 1956 M-50
STOLAREK Marianna 30 WKB PIAST Wrocław 1943 K-60
STRÓGAREK Waldemar 137 MZK Piła 1971 M-35
SZCZYPKOWSKI Hieronim 74 KS MARATON Ostrów Wlkp. 1959 M-45
SZEWCZYK Marek 130 ŻURAWINIEC Poznań 1955 M-50
SZYMAŃSKI Dariusz 93 Kleczew 1967 M-40
ŚLIWKA Marek 133 Poznań 1955 M-50
ŚWIĄTEK Ziemowit 136 Owińska 1972 M-35
TATERSKI Paweł 183 Śrem 1964 M-40
TOMASZEWSKI Krzysztof 89 CROSS Turek 1967 M-40
TOMCZAK Cezary 17 WKB PIAST Wrocław 1939 M-65
TOMCZAK Henryk 111 WKB PIAST Wrocław 1962 M-45
TOMCZAK Irma 16 WKB PIAST Wrocław 1936 K-70
TOMCZAK Wiesława 110 WKB PIAST Wrocław 1961 K-45
TOMCZAK Zbigniew 98 Gniezno 1954 M-50
TOMECKI Jerzy 32 CHROMIK Mysłowice 1941 M-65
TREFON Emanuel 31 TKKF Piekary Śl. 1941 M-65
WAJNOR Waldemar 203 AKUNA POLSKA Poznań 1959 M-45
WALCZAK Marek 161 Poznań 1967 M-40
WALEWSKI Przemysław 100 MALTA Poznań 1967 M-40
WASILIEW Christo 25 START PUŁASKI Warka 1952 M-50
WĘGLEWSKI Krzysztof 160 PPZ Trzemeszno 1961 M-45
WIECZOREK Dariusz 50 KB PIMAR Legionowo 1969 M-35
WIESE Grzegorz 27 Koronowo 1961 M-45
WITT Henryk 206 LKS Brzozówka 1941 M-65
WOJCIECHOWSKI Stanisław 141 BIEGAMOS Leszno 1952 M-50
WOJTASIK Kazimierz 103 MKS PAULINUM Jelenia Góra 1942 M-65
WOŹNIAK Marek 184 FLORIAN Chojnice 1961 M-45
ZALEWSKI Andrzej 70 Poznań 1963 M-40
ZAWORSKI Jacek 169 TKKF MPK Poznań 1965 M-40
ZDANOWSKI Marian 193 Poznań 1956 M-50
ZIEGLER Georg 62 MKŻ Żnin 1951 M-55
ZIELIŃSKI Roman 200 Toruń 1954 M-50
ZIEMKOWSKI Paweł 157 KB MANIAC Poznań 1955 M-50
ŻABICKI Marek 6 KB GEPARD Murowana Goślina 1959 M-45
ŻELICHOWSKI Marek 58 Sosnowiec 1958 M-45
ŻUKOWSKI Piotr 65 Św. Marta Dw. Centr. PKP Wawa 1955 M-50

 
Góra strony