Herb Murowanej Gośliny
Półmaraton Weteranów
MENU
Półmaraton > Wyniki >
Start
Program
Regulamin
Zgłoszenie
Kontakt
Sponsorzy
Jak dojechać?
Trasa
Wyniki
– 2014 on-line
– 2013 on-line
– od 2008
– 2007
– 2006
– 2005
– 2004
– 2003
– 2001
– 2000
Galeria
Historia
Pamiątki
Objazdy
BIEG REKREACYJNY 
Facebook
Murowana Goślina 
Certyfikat jakości Kameralna impreza 2010

SPECJALNE WYRÓŻNIENIA 2006

Książka 25 lat biegów w Murowanej Goślinie

 

XXV Gośliński Mały Maraton Weteranów
X Mistrzostwa Polski Weteranów w Półmaratonie


Murowana Goślina, 4 czerwca 2006 r.

Dystans: 21,0975 km

KOBIETY

Klasyfikacja ogólna
1. Danuta PIETRUSZYŃSKA (Bielsko, K-40) - 1:25:06
2. Dorota PRZYBYSZ (Grodzisk Wlkp., K-40) - 1:29:08
3. Marta MIKOŁAJCZYK (Warka, K-55) - 1:29:23

K-35
1. Arleta LUDWICZAK (ALTOM Gniezno) - 1:39:06
2. Edyta SZYMAŃSKA (Poznań) - 1:53:29
3. Anna HAZUBSKA (LZS Trzebnica) - 2:04:11

K-40
1. Danuta PIETRUSZYŃSKA (Bielsko) - 1:25:06
2. Dorota PRZYBYSZ (Grodzisk Wlkp.) - 1:29:08
3. Beata TALAR (TKKF PŁOMIEŃ Pobiedziska) - 1:39:57

K-45
1. Irena KOPEĆ (TKKF Czeladź) - 1:41:49
2. Iwona STANKIEWICZ (ANTEX Sobótka) - 1:43:09
3. Wiesława TOMCZAK (WKB PIAST Wrocław) - 2:04:37

K-50
1. Halina MIERZWIAK (WDA Świecie) - 1:42:00
2. Elżbieta CZERNIAK (KB MARATOŃCZYK Kołaczkowo) - 1:43:22
3. Krystyna GÓRNA (Poznań) - 1:51:00

K-55
1. Marta MIKOŁAJCZYK (Warka) - 1:29:23
2. Renata WALENDZIAK (Pomorski Klub Weteranów LA) - 1:54:26
3. Danuta ORZECHOWSKA (KBP PASJA Warszawa) - 1:56:18

K-60
1. Barbara PRYMAKOWSKA (SOKÓŁ Tarnów) - 1:49:27
2. Wanda TRYBEK (TKKF SATURN Czeladź) - 2:17:08

K-65
1. Maria PAŃCZAK (Koalicja Polska Poznań) - 2:37:20

* * * * *
MĘŻCZYŹNI

Klasyfikacja ogólna
1. Andrzej KRZYŚCIN (ALTOM Gniezno, M-35) - 1:13:39
2. Klaudiusz KOZŁOWSKI (ALTOM Gniezno, M-35) - 1:13:46
3. Mirosław BUGAJ (Poznań, M-45) - 1:13:47

M-35
1. Andrzej KRZYŚCIN (ALTOM Gniezno) - 1:13:39
2. Klaudiusz KOZŁOWSKI (ALTOM Gniezno) - 1:13:46
3. Przemysław WALEWSKI (MALTA Poznań) - 1:13:54

M-40
1. Jerzy SIEMASZKO (ITAKA Opole) - 1:13:48
2. Grzegorz JEZIERSKI (KB MANIAC Poznań) - 1:19:13
3. Jacek STACHOWIAK (Przeźmierowo) - 1:20:33

M-45
1. Mirosław BUGAJ (Poznań) - 1:13:47
2. Sławomir PIECZUROWSKI (KB ODRA Wrocław) - 1:15:03
3. Janusz STAŃCZAK (MALTA Poznań) - 1:15:19

M-50
1. Tadeusz MIKA (AGE-CAN Żywiec) - 1:17:06
2. Marian KAPITAŃCZYK (KB MANIAC Poznań) - 1:17:17
3. Zdzisław KAZIBUT (Agencja Komandos Poznań) - 1:17:23

M-55
1. Antoni CICHOŃCZUK (FLOTA Gdynia) - 1:18:29
2. Marian SKRZYPSKI (KRS TKKF JASTRZĄB Ruda Śląska) - 1:23:55
3. Władysław DYRDA (HUTA Katowice) - 1:27:24

M-60
1. Henryk WIĘZIK (Wałcz) - 1:24:28
2. Józef MURAŃSKI (BOROWION Jastarnia) - 1:28:54
3. Henryk ZAŁĘSKI (WKB PIAST Wrocław) - 1:29:33

M-65
1. Zbigniew WIŚNIEWSKI (FLORIAN Chojnice) - 1:29:44
2. Jerzy TOMECKI (CHROMIK Mysłowice) - 1:33:39
3. Florian ADOLPH (PKWLA Sopot) - 1:36:47

M-70
1. Andrzej JABŁOŃSKI (TKKF RELAKS Kalisz) - 1:31:45
2. Zdzisław MIELCAREK (TKKF ORZEŁ Bydgoszcz) - 1:39:13
3. Kazimierz ŁOPATKA (ŻAK Świętochłowice) - 1:47:30

M-80
1. Marian PARUSIŃSKI (Pomorski Klub Weteranów LA) - 2:32:12
2. Jan NIEDŹWIECKI (KB SZWADRON Warszawa) - 2:48:37

* * * * *
MIESZKAŃCY MUROWANEJ GOŚLINY

Najlepsza Goślinianka
Mirosława BROMBEREK (KLUB BIEGACZA GEPARD Murowana Goślina; K-40) - 1:48:11

Najlepszy Gośliniak
Wojciech KRZYSZTOŃ (KLUB BIEGACZA GEPARD Murowana Goślina; M-50) - 1:27:50 (rekord trasy wśród Gośliniaków)

Klasyfikacja generalna »

 
Góra strony